Gizlilik Politikası

Kullanıcı kayıt formu doldurularak veya sosyal medya ağları üyeliği (Facebook, Twitter, Pinterest ve benzerleri) aracılığıyla www.kayseriyemekhizmetleri.com adresinden veya bu adres üzerinden erişilebilen web-sitelerini kapsayan siteler üzerinden kayseriyemekhizmetleri.com sistemine üye olunabilir. Her kayseriyemekhizmetleri.com kullanıcısı, kayseri yemek hizmetleri Elektronik İletişim Tanıtım Pazarlama (“kayseriyemekhizmetleri.com”) ile akdetmiş olduğu işbu Kullanıcı Sözleşmesi (“Sözleşme”) hükümlerine uyacağını kabul ve taahhüt eder.

kayseriyemekhizmetleri.com kullanıcılarına internet ortamında, mobil telefonlarda, akıllı TV sistemlerinde veya benzer platformlarda geliştirilebilen uygulamalardan sisteme üye işyerlerinden yemek siparişi verme imkanı ve buna ilişkin sair hizmetler sunar.

Her kayseriyemekhizmetleri.com kullanıcısı, kendisinin belirleyeceği bir “kullanıcı adı” veya e-posta adresi ile “şifre”ye sahip olur.

“Kullanıcı adı” e-posta adreslerinde olduğu gibi her üyeye özeldir ve aynı kullanıcı adı farklı üyelere verilmez.

Her kullanıcının kayseriyemekhizmetleri.com üyeliği gerektiren sistemlere bağlanabilmesi için kullanıcı adını veya kayıtlı e-posta adresi ile şifresini girmesi gereklidir. Bu işlem kayseriyemekhizmetleri.com sistemine giriş yapmak şeklinde tanımlanmıştır. Kullanıcılar, diledikleri takdirde ilgili kullanıcı sözleşmelerini onaylamak kaydıyla kayseriyemekhizmetleri.com sistemine giriş yaptıkları kullanıcı adı veya e-posta adresi ve şifre ile kayseriyemekhizmetleri.com sistemine dahil diğer sitelere (Papyon.com gibi) de giriş yapabilirler.

“Şifre” sadece ilgili kullanıcının bilgisi dâhilindedir. Kullanıcı şifresi unutulduğu takdirde kayseriyemekhizmetleri.com, talep üzerine kullanıcının kayseriyemekhizmetleri.com sisteminde kayıtlı e-posta adresine yeni şifre oluşturabilmek için bir bağlantı gönderecektir. Şifre'nin belirlenmesi ve korunması tamamıyla kullanıcının kendi sorumluluğundadır ve kayseriyemekhizmetleri.com şifre kullanımından doğacak problemlerden veya oluşabilecek zararlardan kesinlikle sorumlu değildir.

kayseriyemekhizmetleri.com kullanıcılarını kayseriyemekhizmetleri.com’da kayıtlı adreslerinin bulunduğu bölgelerdeki ve sair şekilde yararlanabilecekleri promosyonlar ile kayseriyemekhizmetleri.com sistemi dahilindeki yeni hizmet veya projelerden e-posta yolu ile haberdar edebilecektir.  Ayrıca kayseriyemekhizmetleri.com kullanıcılarına sosyal medya kanalları dahil olmak üzere kullanıcıların kayseriyemekhizmetleri.com sistemi ile paylaştıkları her türlü iletişim kanalı üzerinden ulaşabilir ve çeşitli promosyon, kampanya ve benzer bilgileri paylaşabilecektir.

Kullanıcıların belirlemiş oldukları kayseriyemekhizmetleri.com sisteminde kayıtlı isim, adres ve telefon numarası, siparişin daha çabuk ve doğru teslimi amacıyla siparişi teslim eden üye işyeri ile paylaşılacaktır.

kayseriyemekhizmetleri.com, sisteminde kayıtlı isim, adres ve telefon numarasının siparişi teslim eden üye işyeri ile paylaşılmasından dolayı kullanıcı ve üye işyeri arasında ortaya çıkabilecek her türlü problemden veya oluşabilecek zarardan kesinlikle sorumlu değildir.

kayseriyemekhizmetleri.com sisteminin kullanılması ile oluşacak data ve verilerin tüm fikri haklarına sahiptir. kayseriyemekhizmetleri.com, söz konusu bilgilerle kullanıcı üyelik bilgilerini açıklamadan demografik bilgiler içeren raporlar düzenleyebilir veya bu tarz bilgileri veya raporları kendisi kullanabilir ve bu rapor ve/veya istatistikleri iş ortakları ile üçüncü kişilerle bedelli veya bedelsiz paylaşabilir. Bu işlemler kayseriyemekhizmetleri.com Gizlilik Politikası hükümlerine aykırılık teşkil etmez.